توصیه های ایمنی قبل از تماشای فیلم معراجیها!

لازم است قبل از رفتن به تماشای فیلم سینمایی معراجیها – آخرین ساخته مسعود دهنمکی – به این توصیه های ایمنی توجه کنید تا حالتان دگرگون نشود!

- دو سوم اول فیلم، تا میتوانید بخندید و حال کنید!
- همین که بوی جنگ آمد و عمو اکبر به جبهه نزدیک شد، این تیتر را در ذهن خود مجسم کنید و خوب به آن دقت نمایید:

"صحنه های این فیلم کاملا ساختگی است و اصلا واقعیت ندارد."
(هر چند پنج عزیز بزرگوار، خونشان در راه ساخت این فیلم ریخته شد و دو عزیزتر، همچنان بر تخت بیمارستان محتاج دعای شما برای شفا هستند.)

- حوادث جنگی این فیلم، نه به سه راه مرگ مربوط است، نه شلمچه و نه عملیات کربلای پنج!

- همه آنهایی که در فیلم شهید می شوند، سالم و سرحال نزد خانواده های خود هستند. پس برایشان گریه نکنید!

- همه صحنه های جنگ این فیلم، ساخته و پرداخته ذهن مریض و علیل و ناتوان! کارگردانی است که به ادعای برخی، اصلا یک روز هم جبهه نبوده و تا قبل از ساخت معراجیها، فکر می کرده شلمچه نام قله ای است در "نمک آبرود" شمال کشور!

- اصلا چنین صحنه هایی در تاریکی محض شب اتفاق افتاده، پس کسی شاهد این چیزها نبوده که امروز بخواهد آنها را برای شما بازسازی کند. پس کارگردان کاملا دروغ میگوید!

- این صحنه ها نه در سه راه مرگ شلمچه، که تماما در همین شهرک سینمایی دفاع مقدس در جاده قم خودمان ساخته شده است.

- اگر در آخرین دقایق نمایش فیلم، بوی خون به مشامتان رسید، اصلا نگران نشوید. بوی خون "جواد شریفی" و چهار نفر دیگر است که با شدت انفجارات صحنه، احساس می کنید.

- برای اینکه راحت تر فیلم را ببینید، به هیچ وجه دوستان، همرزمان و بستگان خود را که در جنگ و بخصوص در شلمچه و کربلای 5 شهید شده اند، پیش خود مجسم نکنید و با خونسردی تمام به خود بقبولانید:
"همه آن عزیزان، به همان زیبایی تصویر پرتره شان در قاب طلایی آویخته بر دیوار، شهید شده اند."

- برادران مزدور عراقی! به هیچ اسیر و مجروحی تیر خلاص نزدند و پیکر هیچ کدام شان را در عملیات رمضان تابستان 61 در خاکریزهای مثلثی شلمچه، در قیر، به آتش نکشیدند!

- خوب حواستان را جمع کنید که این فقط یک فیلم است. پس اصلا قرار نیست جنگ بشود که لازم باشد شما یا بچه تان تشریف ببرید.

راستی، حتما با خودتان دستمال کاغذی ببرید و به هق هق دیگران توجه نکنید!

یک کلام:
خودتان را کنترل کنید ...
همه آنچه دیدید، فیلمی کاملا ساختگی و امروزی بود، تنها از لحظه ای حماسه ای بزرگ و واقعی که فرزندان امام در دفاع از اسلام، انقلاب اسلامی، عزت و شرف میهن آفریدند!

/ 4 نظر / 10 بازدید

سلام ایا می دانید اگر هر ایرانی فقط و فقط در روز یک لیوان آب اسراف کند روزانه 70 میلیون لیوان آب هدر خواهد رفت بیایید بصورت جدی از اسراف بنویسیم و اطلاع رسانی کنیم

طاهره

سلام . ممنون از وبلاگ بسيار خوبتون . لطفا در مورد سرنوشت نشريه امتداد و اينكه چرا بهش بودجه داده نمي شه و مدت هاست خبري ازش نيست و ظاهرا تعطيل شده هم گزارشي بنويسيد . واقعا ناراحت كننده است اين مسئله ... بنياد حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس با حدود 40 ميليارد بودجه وظيفه اش نيست از پرمخاطب ترين نشريه دفاع مقدس حمايت كنه ؟ من عده اي از جوون هاي دانشجو رو ميشناسم كه به خاطر كمك مالي به امتداد و جلوگيري از تعطيليش هر ماه هر چند ناچيز ولي به اندازه ي بضاعتشون مبلغي به حساب امتداد مي ريختن . با اين حساب سازمان هايي كه وظيفه شون هست نبايد از اون بودجه ي كلان بخشي رو به اون اختصاص بدن ؟؟؟؟

مینی حال

دایی منم شلمچه شهید شده. فیلم سازی صنعت پر درامدیه...

کیمیا

سلام حقیقت محض رو بیان کردید گرچه به نظر من این فیلم حتی نقد کوبنده هم ندارد!