شارون، روح شیطان به شیطان پیوست!

"قصاب صبرا و شتیلا" لقبی بود که یهودیان ساکن فلسطین اشغالی به او داده بودند. او که در حمله متجاوزانه سال 1361 به لبنان، در اردوگاه های صبرا و شتیلا، با هدایت و فرماندهی نیروهای فالانژیست لبنان به رهبری "سمیر جعجع" و "ایلی حبیقه"، هزاران زن و کودک و پیرمرد آواره فلسطینی را سلاخی کرد و به وحشیانه ترین وضع ممکن کشتار کرد.

 

 

شارون در مزرعه خانوادگی اش در سرزمینهای اشغالی فلسطین

 

شارون سوار بر تانک در حال ژیشروی به سوی بیروت ۱۳۶۱

شارون در خیابانهای بیروت اشغالی

ده دوازده سال پیش، یک گروه مستندسازی از شبکه المنار لبنان، برای ساخت زندگینامه امام خمینی (ره) (مستند روح الله) به کارگردانی "محمد دبوق" و دستیاری "موسی احمد قصیر" به تهران آمدند. ترتیبی داده شد تا با آیت الله دری نجف آبادی هم مصاحبه کنند.

آن شب پس از پایان مصاحبه با آقای دری، از ایشان پرسیدم:
- به نظر شما سرنوشت فلسطین و لبنان چه می شود؟
که ایشان سریع جواب داد:
- بروید دعا کنید آرییل شارون بمیرد.
با تعجب گفتم:
- خب حالا شارون هم بمیرد، او که یک نفر از سردمداران رژیم صهیونیستی است، چه تغییری در وضعیت منطقه حاصل خواهد شد؟
که پاسخ شنیدم:
- شما نمی دانید. همه اتکای صهیونیستها به شارون است. اگر شارون بمیردِ، کمر صهیونیسم خواهد شکست. فقط دعا کنید شارون بمیرد.

کشتار آوارگان بی ژناه در اردوگاههای صبرا و شتیلا

 

 شکست رژیم صهیونیستی به عنوان قویترین ارتش خاورمیانه و چهارمین قدرت هوایی جهان، در جنگ 33 روزه از یک حزب کوچک (حزب الله) و شکست جنگ 22 روزه از حماس (حزبی بسیار کوچک و منطقه ای بسیار محدود) در جنگ 22 روزه غزه، همه و همه حکایت از آن دارد از 8 سال پیش که  شارون به کما رفت، رژیم صهیونیستی شدیدا رو به افول نهاده و به لطف خدا، در سراشیب سقوط قرار گرفته است.

به گفته برخی، صهیونیستها در آموزه های دینی خود، دو اصل بسیار مهم دارند:
اول اینکه اولین شکست ارتش صهیونیسم در جنگ، باعث شدت گرفتن سقوط این رژیم خواهد شد. سند آن هم شکست صهیونیستها در جنگ 33 روزه لبنان و به دنبال آن 22 روزه غزه و سپس 8 روزه غزه است.
دوم اینکه شارون در آموزه هاو القائات مذهبی و خرافی صهیونیستها جایگاه ویژه ای داشته و دارد و بسیاری از صهیونیستها معتقدند با مرگ شارون سقوط صهیونیسم حتمی خواهد بود.

و امروز بولدوزر، شارون جنایتکار، قصاب صبرا و شتیلا، روح مجسم شیطان، به شیطان پیوست تا بر سقوط صهیونیسم جهانی سرعت بخشد.

مرگ جنایتکار ضد بشریت، بر همه مظلومان جهان مبارکباد.

گوشه هایی کوچک از فاجعه کشتار صبرا و شتیلا را اینجا بخوانید:

قصاب صبرا و شتیلا

/ 3 نظر / 19 بازدید
حامد

سلام خدا قوت وبلاگ جالبی دارید همزمانی این روز با روزاقاز امانت امام زمان (عج) هم خیلی جالب است خدا نگهدار

من وبابای شهیدم

بسم الله الرحمن الرحیم امروزجمعه 1360/05/30ساعت حدود6/5غروب است. مادرنودشه مستقرهستیم،کناربچه های شهرخمین. یکی ازبرادرهای خمین به نام"علی محمدرضایی"گفت:میای بریم بالای قله؟گفتم:برای چی؟گفت:یک نفراون بالاهست به نام "کاک اسدالله امینی"که وضعش خیلی خرابه.هشت تابچه داره،خواهر ومادرش هم پیش اون زندگی میکنند.گفتم:بریم.من عاشق این کارهاهستم.

الف

بسم الله الرحمن الرحیم سلام زمان جنگ دبستانی بودم.جبهه نمی تونستم برم اما همیشه دعا میکردم خدا زودتر صدام رو بکشه.وقتی امام از دنیا رفت به خدا میگفتم ما که هر روز تو صبحگاه، خدا خدا یا رهبر ما را تا انقلاب حضرت مهدی نگه دار می خوندیم، این همه مردم شب قبل از رحلت امام تو مسجدها براسلامتی ایشون دعا خوندن اما چرا صدام موند و امام رفت؟بعداز اینکه صدام اعدام شد، اگه تروریستها می گذاشتند مردم عراق روی آرامش رو میدیدند با این حال مرگ صدام کلی آرامش براشون اورد مرگ شارون هم هرچند دیر اتفاق افتاد ولی مسلما برای همه منشأخیر خواهد شد.