دانستن حقایق، حق مردم نیست!

دیروز یکشنبه، دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری در همایش اقتصاد ایران با اشاره به این که همه دستگاه‌ها باید فعالیت اقتصادی‌شان را به صورت شفاف بیان کنند. گفت: «همه مردم باید از آمار، ارقام و طرح‌های اقتصادی در یک لحظه باخبر شوند؛ در اینجا پسرخاله و پسرعمه نداریم!»
خبرگزاری مهر متعلق به سازمان تبلیغات اسلامی، به سرعت مطلبی با عنوان "همه «پسرعمه» های روحانی در دولت!" نوشت و فهرستی از «پسرعمه» ها و «پسرخاله»های روحانی در دولت را منتشر کرد و در بخش گزارش ویژه مجله مهر قرار داد که بسیاری از سایتها آن را بازنشر دادند.
ولی ساعاتی بعد، خود خبرگزاری مهر آن را حذف کرد.

هرچه فکر کردم، برای این سانسور عجولانه پاسخ درستی نیافتم بجز گزینه های زیر:
- کذب بودن تمامی مطلب!
- جعلی بودن شناسنامه و هویت «پسرعمه» ها و «پسرخاله» های رئیس جمهور
- ناراحتی رئیس جمهور از «پسرعمه» ها و «پسرخاله»!
- ناراحتی «پسرعمه» ها و «پسرخاله» از خبرگزاری مهر!
- ناراحتی پرویز اسماعیلی (رئیس سابق خبرگزاری مهر و عضو دستگاه اطلاع رسانی دولت!
- دانستن حقایق حق مردم نیست!
یا شاید ما خیلی جدی گرفتیم و در این دولت فخیمه:
نه پارتی بازی رواج دارد
نه فامیل بازی
نه «پسرعمه» و «پسرخاله» بازی
نه بابک زنجانی دارند
و نه خاوری ...

/ 2 نظر / 47 بازدید
علیرضا

سلام علیکم و رحمة الله عرض خدا قوت خدمت یادگار شهداکه دلمان همیشه برای حرفهایش تنگ می شود. چندی است که در حال جمع آوری خاطرات یکی از شهدای محلمان هستم که انصافا از نظر اخلاقی شخص شاخصی بوده است. ایشان در عملیات کربلای یک در ارتفاعات قلاویزان به شهادت رسیده اند و اتفاقا جمعی تیپ ذوالفقار از لشکر 27 محمد رسول الله بوده اند. می خواستم ببینم آیا می شود همرزمان این شهید بزرگوار را در آن عملیات پیدا کرد؟! اگر می شود کمی به بنده و دوستانم در این مورد کمک فرمایید. حرفی کلمه ای تجربه ای نصیحتی هر چه که باشد شدیدا نیازمندیم. ارادتمند همیشگی شما بنده گنهکار خدا علیرضا آئینی

علیرضا

سلام علیکم آخ آخ آخ [خجالت][خجالت][خجالت] حاجی شرمندتم به امام حسین (ع) شب کامنت رو گذاشتم موقع خواب با خودم گفتم اه دیدی چی شد اسم شهید رو نگفتم الان که حاجی دو تا فحش نثارم کنه. شرمنده. اسمش شهید فرامرز عربه[گل] حاجی ما رو هم دعا کن. از خدا بخواه که بتونیم کار خوبی رو درست کنیم. راستی حاجی جان یه مقدار در رابطه با کار ما رو نصیحت کن شدیدا به تجربیات شما احتیاج داریم.