"مفت خوری" به سبک "خبرگزاری مهر"!!!

همین طور که داشتم توی اینترنت می چرخیدم، برحسب اتفاق چشمم افتاد به گزارش خبرگزاری مهر از پشت صحنه فیلم سینمایی "اخراجی ها3".
خوب که نگاه کردم، متوجه شدم حضرات خبرگزاری مهر در اوج بی مهری و کاملا برخلاف شعاری که همواره پای صفحات شان فریاد می زنند: "امانت داری و اخلاق مداری"!!! در اقدامی نامردانه و غیراخلاقی، دو تا از عکس های شخصی بنده از پشت صحنه اخراجی ها را که قبلا در وبلاگم منتشر کرده ام (23/10/1389 پشت صحنه اخراجیها 3) برداشته و عنوان "www.davodabadi.com" را که این بار به عمد پای عکس هایم زده بودم، برداشته و نشان "MEHR" را پای آنها زده اند.

اول صبح با واحد عکس خبرگزاری تلفنی صحبت کردم که گفتند برای استفاده از عکس های مهر آن هم با آرم خبرگزاری مهر باید برای هر عکس 50 هزار تومان بپردازم. با مدیریت امانت دارش هم که صحبت کردم به بخش "فرهنگ و هنر" پاس داد که در آن جا هم با کلی پاس دادن به همدیگر، سرانجام خانمی کاملا اخلاق ندار که معلوم نیست دیشب شامش سوخته و یا با حضرت شویشان بر سر پول و لباس و کفش دعوای جانانه نموده اند، با پررویی تمام مسئله را از سر خودش باز کرد.

جالب تر وقتی که گفتم:
- شما کلاهبرداری فرهنگی کرده اید.
ایشان با همان عصبانیت شب قبل شان فرمودند:
- خب ما کلاهبرداری کردیم، شما چیکار می خوای بکنی؟
و گوشی را کوبید تا به غیبت کردن کارمندانه و سوهان زدن ناخن هایش برسد!

این هم از اخلاق نداران و امانت نداران خبرگزاری "سازمان تبلیغات اسلامی"!
خب آدم وقتی با میلیاردها تومان ناقابل عوارض شهری مردم و هزار و یک منبع آن چنانی دیگر و برای خوش آمد این و آن همه چیز را فدا کند، دو سه تا عکس و اخلاق و امانت که ارزشی ندارد!

اینها همان بهتر است که بدوند دنبال دکتر سردار شهردار محوکننده آثار شهدا از سطح شهر، و از آب خوردن و عطسه کردن و خور و خواب او گزارش تصویری مفصل بزنند بلکه زد و توانستند در ریاست جمهوری آینده هم به نان و نوایی برسند!

/ 13 نظر / 127 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پلاک

داداش زیاد جوش نزن تابوده همین بوده.

احباب

یا علی وب شما را لینک کردم اگر محبت می فرمایید "احباب" را لینک کنید ahbab.blogfa.com یا علی

حمید خان

با سلام فیلمهای جشنواره فیلم فجر ( قسمت اول ) پستهای قبلی پیش به سوی سال جدید سینمایی شبکه اجتماعی . حکومت جهانی مجازی بررسی مختار نامه در 4 بخش . بخش اول . قسمت 1 تا 10 نفوذی ، FACE OFF ایرانی ( موجود در کافه سینما ) وبلاگ پشتیبان www.sinama-hl.mihanblog.com

مهدیس

بسیار ممنون از وبلاگ شما ، هر چند تقریبا به طور کامل عقاید سیاسی و اجتماعی بنده با شما متفاوت است. عکس های وبلاگ شما برای من جالب بود. در مورد عکس های " گورهای .... " اون چیزی که تقریبا برای من بعد از عکس ها جالب به نظر می اومد کلام و نظر شما بود که قاعدتآ در ارتباط با افکار شماست . آقای داوود آبادی : بنده حقیر و شمای بزرگوار نیز بخشی از همین تاریخ خواهیم شد. اشخاصی که معرفی کردید هرگز به این فکر نمیکردند که در خشم مردم گرفتار بشوند. حکومت ها مهمان چند روزه تاریخند. یا علی خصوصی میفرستم چون نمیخوام دیگران قضاوت اشتباه کنند. صلاح دونستید انتشار دهید. ممنون.

محمد

سلام آقای داود آبادی! این یکی که اصلا به جبهه ربط نداشت! در ضمن تا قانون کپی رایت رعایت نشه همین آشه و همین کاسه! احتمالا شما هم از یک ویندوز قفل شکسته استفاده می کنید!!! به روزم با غربت آقا. یا علی

همسنگری3

بسم رب المهدی سلام. میخواهیم بحثی رو در مورد غیبت مولایمان شروع کنیم. به شدت به نظرات شما نیازمندیم! لطفا به ما سربزنید و راهنماییمان کنید. یا مهدی...

کبوتر امام رضا ع

سلام حاجی با اجازتون وبلاگ ارزشمندتون را به لیست پیوندهای وبلاگیم افزودم انشا’الله راضی باشید یا علی التماس دعا

محمد

خسته نباشد ای هم نفسان بودن و آسودن ما چیست یاران همه کردند سفر بودن ما چیست بشتاب رفیقا که عزیزان همه رفتند ساکن شدن و راه نپیمودن ما چیست به ما هم سریبزنیددددددد

محمد

بی وجود . بز دل

حسام الدین

داش حمید من بجا تو بودم کوتاه نمیومدم.زنیکه......