«دفاع‌مقدس در اينترنت» منتشر شد

کتاب «دفاع‌مقدس در اينترنت» دربرگیرنده نشانی کلیه سایت ها و وبلاگ های مرتبط با موضوع دفاع مقدس و ضد صهیونیستی، منتشر شد.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

به لطف خدا سرانجام آرزویی که همواره داشتم تا بتوانم تمامی نشانی های اینترنتی مرتبط با دفاع مقدس را در دسترس همه مشتاقان این فرهنگ قرار دهم، محقق شد و این کتاب از چاپ خارج شد. بدون شک این کتاب برای عزیزانی که علاقه مند به فرهنگ جبهه هستند، جالب و مفید خواهد بود.

کلیه عزیزان برای تهیه کتاب می توانند با تلفن 66405083 - 021 تماس بگیرند. در ضمن دفتر کار بنده و محل توزیع فعلی کتاب در مقابل دانشگاه تهران می باشد و دوستانی که تمایل داشتند می توانند حضوری مراجعه کنند.

با عرض معذرت از همه شما عزیزان که ارزشتان خیلی بیشتر از این حرف هاست، باید به اطلاع برسانم که کتاب برای کلیه دارندگان وبلاگ ها و سایت هایی که نامشان در کتاب می باشد، «نصف قیمت» یعنی 1000 تومان تقدیم می گردد و به خریدهای بالای 10 جلد هم 25% تخفیف داده می شود.

علت این امر هم این است که همه کارهای کتاب از تحقیق و جمع آوری نشانی ها، حروفچینی، طراحی جلد، تمامی هزینه چاپ و ... برعهده خودم بود و این کتاب کاملا شخصی منتشر شده است، که امیدوارم کاستی های آن را ببخشید و برای بهتر شده چاپ های بعد، راهنمایی ام کنید.

دوستانی که از شهرستان ها درخواست کتاب را  دارند، می توانند مبلغ دوهزارتومان (000/20 ریال) قیمت کتاب را به: شماره حساب 8023327 نزد بانک ملت شعبه چهارراه تیر خیابان لبافی نژاد به نام حمید داودآبادی واریز کرده و رسید آن را به نشانی :

تهران - صندوق پستی 114 - 17445

ارسال کنند تا کتاب با پست پیشتاز برایشان ارسال گردد. کلیه هزینه ارسال نیز برعهده ما می باشد.

امید دارم شهدا این کمترین کار را از ما قبول فرمایند.

مشتاق دیدار شما:

davodabadi.persianblog.ir

kazemakhavan.persianblog.ir

 

email:

davodabadi@mail.com

davodabadi61@yahoo.com

 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66405083 - 021 تماس بگیرید و یا با نشانی تهران - صندوق پستی 114 - 17445 مکاتبه نمایید.

/ 0 نظر / 6 بازدید