الحمدلله خدا رو شکر که ...

اوایل خرداد ماه سال 1368 که اخباری از وخامت حال امام خمینی به گوش می رسید، دشمنان اسلام و ملت ایران، خود را برای دست یافتن به اهداف شوم شان آماده کرده بودند. تصور آنها این بود که با فوت امام، مملکت به هم خواهد ریخت و بهترین فرصت برای عملی کردن نقشه های شان است. بر همان اساس، شایعات بسیاری بر سر زبان ها افتاده بود. مثلا می گفتند:
- در صورت فوت امام، آمریکا به ایران حمله می کنه.
- منافقین همه نیروهاشون رو در عراق، لب مرز آماده کردن برای حمله.
- صدام دستور داده ارتش عراق برای حمله مجدد به خاک ایران آماده بشه.
و ...
بعد از اینکه امام خمینی رهبر عظیم و عزیز فوت کرد و با قدرشناسی ملت ایران و تشییع عظیم و چند میلیون نفری مردم، همه آنها که خیالاتی شوم در سر داشتند، مات و مبهوت شدند و از هر عملی واماندند.
همان ایام، یکی از خطبای محترم در تریبونی مهم و بزرگ، سخن جالب و ظریفی گفت که سوژه خنده و طنز در بین مردم شد.
آن خطیب محترم که معلوم بود سخت تحت تاثیر شایعات قرار گرفته و از ایجاد بحران در کشور هراس داشته، گفت:

- الحمدلله، خدا رو شکر که امام فوت کرد و هیچ اتفاقی نیفتاد ...

http://bineshanim.persiangig.com/qaww.jpg


همه اینها رو گفتم تا بگم:
- الحمدلله، خدا رو شکر، امسال هم 14 تیر ماه (سالگرد اسارت حاج احمد متوسلیان، کاظم اخوان، تقی رستگار و سیدمحسن موسوی) اومد و مثل 31 سال گذشته، با دو تا بیانیه شدیداللحن، وعده پی گیری بین المللی، سفر چهار نفر به لبنان و یه مراسم دم دستی کوچولو گذشت، ختم به خیر شد و هیچ خبری از اونا نیومد!
/ 6 نظر / 18 بازدید
شامل

بابا ایول حالا شدی بچه خوب تم سایتتم بنفش شد

ابوالفضل

با سلام ما آماده ی تبادل لینک با شما هستیم مارا با نام عطر کربلا وآدرسhttp://etrekarbala.blogfa.com/لینک کنید ودر نظرات به ما خبر بدهید تا شما را لینک کنیم یاعلی

مقدسی

اللهم عجل لولیک الفرج... مطالب خوب و ارزنده ای دارید که خدا موفقتان بگرداند. خوشحال میشیم به وبلاگ ماهم سربزنیدونظربدین منتظر شما

سمیه

سلام من کتاب از معراج برگشتگان رو خوندم وبسیار تحت تاثیر قرار گرفتم مخصوصا فصل شهید بعد از ظهر و شخصیت شیرین و معصوم مصطفی آقای داوود ابادی دایی من به اسم حمید رضا مظفری در سومار شهید شد شما خاطره ای ازایشون دارید ؟ اسمشون رو شنیدید یا می شناختید ؟