الحمدلله حالم خوبه!

با امید به فضل و رحمت خداوند رحمن، و به دعای همه دوستان، رفع کسالت شد و اگر خدا بپسندد، مجددا در خدمت عزیزان خواهم بود.
بدون شک محبت خالصانه و دعای قلبی برآمده از درون و سرشت پاک شما عزیزان، به خصوص اینکه لطف کرده و امثال بنده را یادآور آن دوران عشق و خون می دانید، شامل حال مان گردید وگرنه ما چه داریم که خدا را بر آن پسند آید!

شکر خدا، همچنان پرتلاش و پرتوان در خدمت آرمان های اسلام ناب محمدی (ص)، ولی امر مسلمین و طریق سرخ شهیدان خواهم بود.
بدان امید که نفسمان در این راه باشد و جانمان جز در این مسیر درنرود.

خودمونی بگم:
دم همتون گرم.
خیلی باحالید.
با همین دعاهای شماست که روی زمین موندم!
کوچک همه تان
حمید داودآبادی

آهان داشت یادم می رفت:
فعلا به همت پزشکان بزرگوار و کادر پرستاری محترم بیمرستان خاتم الانبیاء (ص)،  کسالت رفع شد و همین امروز صبح از بیمارستان مرخص شدم.

/ 14 نظر / 44 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ناشناس

اللهم اشف کل مریض الحمدلله کماهواهله

مشهدی

خوبه شد خودمونی هم گفتی چون اون قبلی ها بهت نمی خورد!

روح اله

سلام انشااله همیشه تندرست باشید یاعلی

استهبان

الحمدلله

سحر

سلام خوشحالم که سلامت هستید

ارادتمند از مشهد

سلام اقای داوود ابادی شما منو نمیشناسید ولی من شماخوب میشناسم من یکی از خواننده های پروپاقرص نشریه فکه تون بودم حتی برا من و داداش کوچیکم یه دست خط به همراه یه تصویر خیلی زیبا از حضرت اقا فرستادین الان خودم مادر دوتا بچه ام .گاهی اوقات میشینم مجله هی فکه ای رو که ازون زمانا هنوز نگهشون داشتم بادختر نه ساله ام میخونیمش یادش بخیر ان شالله همیشه سالم و سلامت باشد و در خدمت سلام و قران

سید

حاجی جون از این که رفع کسالت شده خدا را سپاسگزارم. دفعه قبل هم که دچار کسالت شده بودید گفتم ورزش روزانه را ترک نکنید. الان اضافه می کنم حرص و جوش هم نخورید.

دبیرخانه

http://nakhlestan.net/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87/ نخستین جشنواره کشوری مردمی سراج (فرهنگ ایثار و شهادت) احترماً جهت تبلیغات و ارسال آثار همکاری فرمایید.

فاضل فروتن

سلام جناب داوود ابادي , خدا قوت ! جند وقتيه دست به قلم شدم و يه جيزايي مينويسم اكر به وبلاكم سر بزنيد و نظر بديد هم منت سر ما كذاشتين هم اين كه راهنماييتون بدردم ميخوره ! يا علي