خاطرات جبهه
 
قالب وبلاگ
نويسندگان

یادش بخیر زمان جنگ، شهادت برای خودش تعریف و تفسیری خاص داشت.
300 هزار نفر در طی سال های انقلاب اسلامی تا پایان جنگ خالصانه در راه دفاع از دین، انقلاب و کشور جان خویش را که شیرین ترین دارایی دنیایی است، فدا کردند.

خانواده هایی بودند که 5 فرزند خویش را تقدیم کردند.
خانواده هایی بودند که پدر، با داشتن 6 فرزند راهی جبهه شد و عاشقانه به شهادت رسید.
اما ... هیچ رئیس و مدیری نه که به آنها تسلیت نگفت، که اصلا آنها را نه دیدند و نه می بینند.

جنگ که تمام شد، "علی محمودوند"، "مجید پازوکی"، "سیدامیر تشت زرین"، "سیدعلی موسوی"، "علیرضا حیدری"، عباس و حسین صابری که برادر دیگرشان حسن در جنگ به شهادت رسیده بود و ده ها تن دیگر، شب و روز خود را در بیابان های تفتیده و گرم شلمچه و کوهستانهای سرد و یخبندان غرب کشور سپری کردند بلکه پاره استخوانهای شهدا را بیابند و به آغوش مادران بازگردانند.

همان سالهای اول بعد جنگ، وقتی یکی از بچه ها در عملیات تفحص فکه بر اثر انفجار مین والمری و باران ترکش های آن به شهادت رسید، بچه های تفحص کلی با پزشکی قانونی دعوایشان شد. چرا؟ چون آقایان می گفتند: "جنگ تمام شده و دیگر شهید نداریم." برای همین اثرات ترکش والمری را "سوراخ هایی بر اثر فرورفتن چیزی شبیه پیچ گوشتی در بدن" اعلام کردند!

قاسم دهقان فرمانده جانباز جنگ، هنگام ساخت فیلم سینمایی "قطعه ای از بهشت" و بازسازی عملیات والفجر یک و شهدای مظلوم فکه،  بر اثر انفجار به شهادت رسید ولی با وجود درصد بالای جانبازی و ... بنیاد شهید به هیچ وجه او را جزو شهدا حساب نکرد!

مطمئنا هیچ رئیس مجلس، نوه امام، فرمانده و مدیر و ... کوکان یتیم علی محمودوند و مجید پازوکی را ندید!
اصلا آقایان نفهمیدند تبعات جنگ همچنان ادامه دارد و همچنان داریم شهید می دهیم!
چون آنان برای دفاع از آرمانها به شهادت رسیده بودند و در ویلاهای بهاییان در آمریکا و کاستاریکا به عیاشی و خوش گذرانی مشغول نبودند!

مگر فعالیت های اقتصادی صادراتی مدیریتی و ... برای کسی فرصت فکر کردن به انقلاب و جنگ و دشمنان می گذارد؟!

هفته دفاع مقدس | Www.FarsiMode.CoM

بعد از جنگ، موضوع عجیبی در میان مسئولین مد شد که تا امروز ادامه دارد.
فلان بچه پررو با اسلحه کلت محافظ  مادرش خودکشی کرد ...
فرزند فلان آقازاده به طور مشکوک به ضرب گلوله کشته شد.
فرزند فلانی تصادف کرد و ...
همه شدند "درگذشست شهادت گونه"!
ای وای .... شهادت گونه ...

هفته دفاع مقدس | Www.FarsiMode.CoM

و حالا امروز:
اگر پسر بقال محل آن قدر که پسر محسن رضایی علنی خیانت کرد، به غرب پناهنده شد و علیه نظام فحاشی و ایراد تهمت کرد و در خانه "هژبر یزدانی" بهایی نان خورد و پرورش می یافت، به محض این که پایش به ایران می رسید، دودمانش بر باد بود ... ولی ...
اگر آقا زاده بود، گیس هایش را بلند می کرد، نوبت به نوبت چند زن می گرفت و ول می کرد و تازه، محرمانه ترین شغل دولتی را هم می گرفت و دست آخر دوباره هوس فرنگ به سرش می زد و می گریخت و در هتل آنچنانی در دوبی به واسطه برق گرفتگی یا خودزنی می مرد و ... و امروز برای عده ای بادمجان دورقاب چین، می شد قهرمان و قربانی عملیات صهیونیستها و ...

کدام موساد و صهیونیست؟
کدام شهادت؟
شهادت در کدام مسیر و راه؟ برای کی؟
شهادت با پاسپورت و تابعیت آمریکایی در گران ترین هتل پنج ستاره دوبی که فقط محل عیش و نوش از ما بهتران است!

جمع کنید این بازی ها را.
چرا نمی گویید تصفیه حساب درون سازمانی؟
مگر نه اینکه تصفیه عناصر وازده و کم آورده، همواره جزو اولین فرمان های عملیاتی سازمان های جاسوسی آمریکا و اسراییل است؟
اصلا از کی تا حالا خودکشی می شود مرگ شهادت گونه؟

عکس های هتل محل مرگ احمد رضایی

هتل پنج ستاره گلوریای دوبی محل مرگ آقازاده دکتر رضایی! شباهتی با فکه و ام الرصاص و شلمچه در آن می بینید؟!

بله وقتی "سعید حجاریان" درصد جانبازی می گیرد و می شود "جانباز اصلاحات"، احمد رضایی هم باید بشود "شهید آقازادگان و مردودین فتنه 88"!

آقایان!خودتان را هم که بکشید، هزار و یک تبصره و قانون هم که بیاورید، نمی توانید قانون عدل الهی را تغییر دهید!
بگذار همه فرزندتان را قهرمان بنامند.
بگذار اتوبان و ورزشگاه به نامش کنند.
بگذار حقوق خانواده شهید به شما بپردازند ...

ولی خودت می دانی که آن طرف چه خبر است!
راستی آقایانی که برای عرض تسلیت مرگ فرزند دلبند آقای رضایی از یکدیگر سبقت می گیرید، می دانید شهیدانی که در بالا نام بردم، همین چند سال اخیر در حال تفخص پیکر شهدا به شهادت رسیدند و خانواده شان همچنان با سیلی صورت خویش سرخ نگه داشته اند و مطمئنم هیچکدامتان حتی نام آنها را هم نشنیده اید!

بدوید تا دیر نشده به آقا محسن تسلیت بگویید تا اسلام و انقلاب و مملکت به خطر نیفتد که اگر مردودین فتنه 88 و نان به نرخ قدرت خوران ناراحت شوند، همه چیزمان بر باد است!

هفته دفاع مقدس | Www.FarsiMode.CoM

آقای رضایی! خانواده های چشم انتظار شهدای غواص مفقود کربلای چهار چشمشان به شماست تا ببیند این بار چه می کنید؟!

1144285 - 800x600px

[ ۱۳٩٠/۸/٢٥ ] [ ۱٢:٢٤ ‎ق.ظ ] [ حمید داودآبادی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

رزمنده، جانباز، عکاس، خبرنگار، محقق و نویسنده دفاع مقدس مسئول صفحه "از معراج برگشتگان" نشریه "فرهنگ آفرینش" سردبیر مجله تخصصی اسناد "پانزده خرداد" سردبیر مجله دفاع مقدس "فکه" همکار نشریات: جمهوری اسلامی - کیهان - شلمچه - جبهه - صبح دوکوهه - عاشورا - یاد ماندگار - پلاک هشت – پیک - امتداد و ... مدیر مسئول سایت های: WWW.SAJED.IR و WWW.4DIPLOMATS.COM کتاب‌های منتشر شده: - آیا می‌دانید؟: نکاتی جالب از انقلاب اسلامی و دفاع مقدس - از معراج برگشتگان: خاطرات کودکی، انقلاب، جنگ - پاره‌های پولاد: تاریخ عملیات شهادت طلبانه در لبنان - پرواز پروانه‌ها: زندگی‌نامه سرداران شهید حسین قجه‌ای، رضا چراغی، علی‌اکبر حاجی‌پور - تفحص: گزارش و خاطرات عملیات تفحص و کشف شهدا - تفحص: گزارش و خاطرات عملیات تفحص و کشف شهدا (چاپ دوم با شکل جدید) - حماسه ذوالفقار: زندگی‌نامه سرداران شهید یوسف کابلی، علی‌رضا ناهیدی، محسن نورانی - خاطرات انقلاب اسلامی: مجموعه خاطراتی از انقلاب اسلامی - خاطرات شکنجه: مجموعه خاطراتی از شکنجه در زندان‌های حکومت پهلوی - دجله در انتظار عباس: زندگی‌نامه سردار شهید عباس کریمی - دفاع مقدس در اینترنت: نشانی سایت ها و وبلاگ های دفاع مقدس و ضدصهیونیستی - دیدم که جانم می رود: خاطرات شهید مصطفی کاظم زاده - ستارگان درخشان تاریخ: وصیت‌نامه شهدای مقاومت اسلامی لبنان - سید عزیز: زندگی نامه خودگفته سیدحسن نصرالله - کمین جولای 82: روزشمار گروگان‌گیری دیپلمات ‌های ایرانی در لبنان - یاد ایام: متن کامل خاطرات حضور در جبهه از سال 1360 تا 1367- - یاد یاران: خاطرات حضور در جبهه - القصة الکاملة للاستشهادیین فی لبنان (ترجمه عربی "پاره های پولاد" چاپ لبنان) - : AMBUSH OF JULY1982 ترجمه انگلیسی "کمین جولای 82" به زودی منتشر می‌شود: - تبسم‌های جبهه: خاطرات شاد و شیرین دفاع مقدس - داستان دوکوهه: داستانی برای کودکان - روزی روزگاری جنگی: خاطرات اشکی دفاع مقدس - قاتل سلمان رشدی: زندگی‌نامه شهید "مصطفی مازح" - من قاتل پسرتان نیستم: خاطرات لحظات شهادت دوستان و ...
موضوعات وب
آرشيو مطالب
صفحات دیگر
امکانات وب